Fact X 125

Tento nový skútr o objemu 125 ccm se může pochlubit kreativními prvky a má speciální X faktor. Keeway Fact X 125 dosahuje dokonalé rovnováhy mezi kompaktními rozměry, automatickou převodovkou a poutavými barvami, takže rozhodně budete s tímto skútrem viděni.

Keeway Fact X 125 zaujme svým zábavným a inovativním designem, doplněným o esteticky lakovanou karoserii a soudržnou siluetu. Robustní konstrukce obstojí při každodenním používání, zatímco motor zachovává pocit svižné jízdy.

Srdcem Keeway Fact X je jeho motor o objemu 124,6 ccm se čtyřmi ventily  s automatickou převodovkou pro hladší a příjemnější jízdu. I v městském provozu je s automatickou převodovkou CVT jízda hračkou a systém pohonu klínovým řemenem je chráněn před povětrnostními vlivy, aby zůstal bezúdržbový. Keeway Fact X může dosáhnout maximální rychlosti 95 km/h díky 4-taktnímu motoru, který využívá systém nuceného vzduchového chlazení k maximalizaci výkonu a produkuje výkon až 7,35 kW při 8500 ot./min. Jezdci mohou skútr nastartovat tlačítkem v kokpitu nebo přes klasický kick-start.

Široké silniční pneumatiky 120/70-12 nabízejí extra trakci za sucha i za mokra. Přední teleskopická vidlice se může pochlubit zdvihem 70 mm a vylepšený mono-tlumič v zadní části má 60 mm tlumení. Vysoko umístěná zrcátka a vzpřímená pozice sezení podporují pohodlnou jízdu. Odstupňované dvojité sedadlo poskytuje dostatek prostoru pro řidiče i spolujezdce, kteří se mohou chytit za estetická stříbrná boční madla. K dispozici je prostorný prostor pro nohy a háček pro extra užitečnost a také malá přihrádka pod řídítky pro uložení nezbytností.

LCD panel zobrazuje všechny důležité jízdní statistiky na první pohled a dodává kokpitu futuristický nádech. Asymetrický přední světlomet je navržen tak, aby poskytoval vysokou úroveň viditelnosti a zároveň udržoval jasné LED diody mimo oči protijedoucích motoristů. Zadní světlo odráží blízkou karoserii a úhledně se integruje do zadní části těsně nad směrovými světly.

MOTOR:

1válec, 4takt, 4ventily, SOHC

OBSAH:

125 ccm

VÝKON:

7,35 kW při 8500ot/min

Chlazení:

vzduchem

Převodovka:

automatická C.V.T.

Startování:

 elektrické

Odpružení:

pření pružení teleskopická vidlice
zadní pružení jeden tlumič, 5 pozic nastavitelný

Brzdy:

přední brzda 1 kotouč, CBS
zadní brzda 1 kotouč, CBS

pneu:

přední kolo 120/70 -12
zadní kolo 120/70 -12

Hmotnost:

 117 kg

Objem nádrže:

 6,4 litru