Blueshark R80 LITE 80km/h

Keeway Blueshark R80 Lite oblíbeným elektrickým skútrem. Tento model sdílí mnoho stejných funkcí jako standardní R80 a jeho nižší výbava a přijatelná cena z něj činí volbu pro motoristy s omezeným rozpočtem.

R80 Lite je vybaven výkonným 3000W elektromotorem a dvěma bateriemi, které se úhledně vejdou pod dvojité sedadlo. Motor má špičkový výkon 4400 W a může dosáhnout maximální rychlosti 80 km/h, stejné rychlosti jako standardní R80. K dispozici je dostatek točivého momentu pro překonání strmých ulic a motor je dimenzován pro převýšení až 28°.

Charakteristickým znakem řady Blueshark R jsou duální 30Ah baterie, které umožňují maximální flexibilitu v závislosti na tom, jaký dosah potřebujete. Skútr může jezdit na jednu baterii, zatímco druhou budete mít plně nabitou pro případ, že byste ji chtěli později vyměnit za provozu, nebo uživatelé mohou nainstalovat obě baterie, aby jeli rychleji a prodloužili dojezd až na 120 km. Spolehlivé lithium-iontové baterie také posílají energii do praktického portu USB umístěného v přední části prostoru pro nohy.

Funkční prvky přinášejí tomuto skútru vysokou užitečnou hodnotu , včetně úložného prostoru pod sedadlem a bezklíčového startování a zamykání. Jezdci mohou zapnout zapalování prostřednictvím svého chytrého telefonu pomocí aplikace Blueshark, která odpovídá jejich životnímu stylu na cestách. Nechybí ani funkce alarmů proti zlodějům, které udrží Váš skútr dlo v bezpečí .

MOTOR:

elektromotor

BATERIE:

48V, 30Ah x 2

VÝKON:

3 Kw

Reálná spotřeba:

až 120km /dle podmínek provozu

Převodovka:

automatická 

Startování:

bezklíčové s alarmem

Odpružení:

přední teleskopická vidlice

zadní tlumiče progresivní

Brzdy:

přední kotoučová

zadní kotoučová

pneu:

100/90-12 přední
120/70-12 zadní

Hmotnost:

 90kg

Barevné varianty:

černá a bílá

Řidičské oprávnění:

skupiny A1 B