Blueshark R80 TECH 80km/h

Elegantní silueta R80 úhledně integruje řadu chytrých funkcí, které dávají skútru nebývalou užitečnost. Rozlučte se se dny, kdy jste zapomněli klíče doma, protože jezdci nyní mohou své R80 bezpečně odemknout a nastartovat pomocí otisku prstu. Díky předním a zadním monitorovacím kamerám , které zaznamenávají vaši jízdu, máte další klid na duši, jejich snímky se také zobrazují v reálném čase na digitální palubní desce.

Instalovaný – Advanced Driver-Assistance System (ADAS) kombinuje kamery s dvojicí ultrazvukových senzorů, které využívají radar k detekci překážek za vámi. Tento skútr si přetváří centrální palubní desku s 10″ plnobarevným HD IPS TFT displejem, na kterém běží SharkRide OS / operační systém / pro interaktivní funkce, jako je navigace, přehrávání hudby a videa a metriky jízdy. Blueshark App se připojí k vašemu smartphonu pro ještě více přizpůsobitelnost a přístup ke statistikám vaší jízdy.

R80 je vybaven působivým 3000W elektromotorem, který je napájen dvěma 30Ah lithium-iontovými bateriemi pro zdvojnásobení vašeho dojezdu. Tento dálkový a vysokorychlostní model dosahuje maximální rychlosti 80 km/h, aby mohl létat ulicemi a prodloužit vaše jízdy za hranice města. Tento skútr zvládne strmé stoupání až 28°. R80 funguje již na jednu baterii nebo může využít obě baterie k prodloužení svého dojezdu až na 120 km pro maximální flexibilitu. Jezdci mohou přepínat mezi šesti různými režimy, včetně tří režimů běžné jízdy, režimu zpětné pomoci (s kamerami a radarem), režimu Helping Boost a režimu Turbo Racing, který vyžaduje oba akumulátory.

MOTOR:

elektromotor

BATERIE:

48V, 30Ah x 2 Lithium-Ion

VÝKON:

3KW

REÁLNÝ DOJEZD:

až 120km /dle podmínek provozu

Převodovka:

automatická

Startování:

bezklíčové s alarmem

Odpružení:

přední teleskopická vidlice , zadní tlumiče progresivní

Brzdy:

přední kotoučová

zadní kotoučová

pneu:

100/90-12  přední

120/70-12 zadní

Hmotnost:

 90 kg

Barevné varianty:

černá a bílá

Řidičské oprávnění:

skupiny A1 ,B